Het NUT in Leidsche Rijn is het wijkgezelschap van Utrecht's jongste wijk. We maken jaarlijks een locatievoorstelling over de vinex op oude grond. Elke twee jaar produceren we een jeugdvoorstelling, speciaal voor de jongere bewoners van Leidsche Rijn.

Het NUT in Leidsche Rijn is onderdeel van Het NUT, welke tevens verantwoordelijk is voor de volgende initiatieven:

Orde van de dag

Hyperactuele theatershow. Vanochtend in het nieuws, vanavond op het podium. Een klein beetje orde in de waan(zin) van de dag.

Bezoek Website →

Met man en macht

Jibbe Willems is de nieuwe Shakespeare. Over macht, ambitie, hoogmoed en de val. (Lanceert in 2017)

Bezoek Website →

De achtervolgers

Theater ontmoet sport. Over de schoonheid van verliezen en de tragiek van de winnaar. (Lanceert in 2018)

Bezoek Website →

Team

Greg Nottrot

Functie: Artistiek Leider
Opleiding: HKU Theater
Geboren: 1983, Delft

Email: greg@nieuwutrechtstoneel.nl

Daniel van Klaveren

Functie: Regisseur
Opleiding: HKU Theater
Geboren: 1983, Amstelveen

Email: daniel@nieuwutrechtstoneel.nl

Floor Leene

Functie: Theatermaakster en actrice
Opleiding: HKU Theater
Geboren: 1982, Rotterdam

Email: floor@nieuwutrechtstoneel.nl

Jannet van Lange

Functie: Dramaturg
Opleiding: Theater-, film- & televisiewetenschappen
Geboren: 1982, Haarlem

Email: jannet@nieuwutrechtstoneel.nl

Kim Eldering

Functie: Productieleider
Opleiding: Theater-, film- & televisiewetenschappen
Geboren: 1990

Email: kim@nieuwutrechtstoneel.nl

Annelieke Acda

Functie: Marketing & Publiciteit
Opleiding: Theater-, film- & televisiewetenschappen
Geboren: 1987, 's-Hertogenbosch

Email: annelieke@nieuwutrechtstoneel.nl

Stichting

Bestuur:
Patrick van der Hijden – voorzitter
Joseefke Brabander – penningmeester
Lieke Timmermans - secretaris

Kamer van Koophandel: 30223354
IBAN: NL85 INGB 0003 1738 82
BTW-nummer: NL8176.25.355.B01
Subsidiënten: Fonds Podiumkunsten, Gemeente Utrecht
Stichting Het NUT is door de belastingdienst aangemerkt als ANBI instelling
Jaarrekening